Firemní identita

Vytvoříme spolu jednotný vizuální styl vaší firmy. Cílem je přetvořit váš příběh do výstižného loga, vizitek a firemních tiskovin, až k působivé propagaci na internetu.


Představení společnosti EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. / firemní tiskoviny


EA ApartHotel Melantrich. Nápisy a loga pro další hotely EA.


EA Rezidence u Bílé kuželky v Praze


EA Hotel New Town v Praze. Včetně nápisů a plachet na domě.


EA Hotel Tammel v Jičíně. Také příprava obrazů na pokoje
v tématu makro příroda a jídelní lístek pro hotelovou restauraci.


Kroužky na Palmovce

Nápadité a jednotné představení pestrého spektra jednotlivých kroužů i workshopů. Včetně návrhu a rozkresu webu a facebookové inzerce.


firma Fonika

Vytvoření loga spojujícího ladnost přírodního jevu s vedením zvuku v lidském těle bylo naplněním potřeby originální české firmy s vysoce kvalitními produkty.


Centrum dětí a mládeže Teen Challenge v Praze

Výroční zprávy jsou z mé strany oceněním obětavé a náročné činnosti profesionálů i dobrovolníků pracujících s dětmi ze sociálně slabších rodin. Logo vyjadřuje, co je klíčem k srdci dětí. Kromě vytvoření loga a sazby výročních zpráv jsem na podporu hladkého otáčení klíče udělala také různé inzeráty, letáky a ozdobné placky. V rámci zajímavého projektu jsme umístili na svačinové krabičky potisky vzniklé z obrázků, které děti vytvářely během svého času v Centru.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky